مادس میکلسن در کنار هریسون فورد در «ایندیانا جونز 5» بازی می کند
AD

مادس میکلسن برای ‘ایندیانا جونز 5’ انتخاب شده است و در آخرین قسمت از این فیلم محبوب و ماجراجویی در کنار هریسون فورد و فیبی والر-بریج بازی خواهد کرد.

جیمز منگولد بجای استیون اسپیلبرگ، كه چهار قسمت اول ‘ایندیانا جونز’ را كارگردانی كرده است، این وظیفه را انجام خواهد داد. انتظار می رود اسپیلبرگ همچنان در ساخت این فیلم نقش داشته باشد و به عنوان تهیه كننده با كاتلین كندی ، فرانك مارشال و سایمون امانوئل همکاری نماید.

هریسون فورد 78 ساله در حال تکرار نقش نمادین خود به عنوان یک باستان شناس با کلاه فدورا و لبایس شیک است. جزئیات داستان اعلام نشده و مشخص نیست که میکلسن در این فیلم نقش چه کسی بازی خواهد کرد.

فیلمبرداری ‘ایندیانا جونز 5’ بارها به تأخیر افتاده است. این فیلم قرار است بیش از چهار دهه پس از نمایش ‘Raiders of the Lost Ark’ اولین قسمت این فیلم در سال 1981 در 29 ژوئیه 2022 در سینماها اکران شود.

چگونه اضطراب می تواند تبدیل به بیماری شود

فیلم های قبلی ایندیانا جونز، از جمله ‘ایندیاتا جونز و معبد مرگ ‘ایندیانا و آخرین جنگ صلیبی نزدیک به 2 میلیارد دلار درآمد در گیشه های جهانی داشته است.

آخرین قسمت ، ‘ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستال’ در سال 2008 ، یک موفقیت بزرگ تجاری بود که 790 میلیون دلار در جهان فروش داشت.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بنویسید!
لطفا نام خود را وارد کنید