جیسون بیتمن اوزارک ozark
AD

بیماری کووید 19 باعث شده کارگردان، بازیگر، و تهیه کننده، سریال OZARK (اوزارک) از کارگردانی فصل 4 آن صرف نظر کند.

همینطور که استودیو ها بعد از دوران کرونا به آرامی فعالیتهای خود را از سر میگیرند.

دست اندارکاران سریال اوزارک نیز برای فصل پائیز فیلمبرداری فصل آخر این سریال را شروع خواهند کرد.

جیسون بیتمن در مصاحبه ای گفت: “ما قصد داریم 9 نوامبر شروع کنیم. همه چیز به خوبی پیش می رود، و ما از دستورالعمل ها و پروتکل هایی بهداشتی بسیار مطمئن پیروی میکنیم. ما مشورتهای زیادی گرفته ایم، در حال یادگیری چیزهای زیادی هستیم. “

نتفلیکس بعد از موفقیت چشمگیر سریال اوزارک اعلام کرده فصل چهارم این سریال به تهیه کنندگی MRC شامل 14 قسمت میباشد، که نتفلیکس آن را در دو بخش 7 قسمتی آن را به نمایش خواهد گذاشت.

جیسون بیتمن می گوید از تمام عوامل و بازیگران این سریال تست کرونا گرفته می شود،

و چند تیم بهداشتی تمامی موارد ایمنی را در پشت صحنه این سریال نظارت خواهند کرد.

تزریق ژل اسید هیالورونیک برای درمان آرتروز زانو (مراحل کار)
به دلیل مسایل ایمنی بهداشت، بیتمن تصمیم گرفته است که دو قسمت اول فصل 4 “Ozark” را کارگردانی نکند.

بیتمن برای کارگردانی فصل 2 این سریال برنده جایزه امی در سال 2019 شد. (او در ابتدا می خواست همه قسمتهای فصل یک را نیز کارگردانی کند.) اما او دو قسمت ابتدایی فصل یک و همچنین دو قسمت آخر فصل 1 را کارگردانی کرده است.

بیتمن نقش خود را به بازیگری در این سریال محدود کرده تا احتمال ابتلای هریک از عوامل فیلم کاهش یابد و احتمال تعطیلی کار و خسارات ناشی از آن را به حداقل رساند.

وی گفت: به عنوان یک بازیگر، شما فقط در تریلر خود می نشینید تا زمانی که عوامل برای شما آماده شوند، سپس بیرون میآید و دیالوگ های خود را می گویید و به تریلر خود باز می گردید.

ولی یک کارگردان، باید تمام وقت در صحنه حضور داشته باشد: در پیش تولید، انتخاب لوکیشن و در جلسات تولید، فرصت های بیشتری برای آلوده شدن وجود دارد.

سبک زندگی درست، رژیم غذایی، ورزش و مدیریت وزن چگونه می توانند یک دهه به زندگی شما بیفزایند

فصل سه سریال اوزارک در سال 2020 18 جایزه را دریافت کرده. که بیشترین جایزه برای یک سریال درام در طول تاریخ می باشد. این سریال در لیست 10 سریال برتر شبکه نتفلیکس قرار میگیرد.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بنویسید!
لطفا نام خود را وارد کنید