سرفه سرماخوردگی آنفولانزا
AD

این سرفه مداوم در گلو شما به معنای این نیست که شما هنوز بیمار هستید. برخی از علائم سرماخوردگی پس از آنکه بدن ما از بیماری ناتوان شد، می تواند به وجود آید.

سرما خوردگی شما خوب شده اما چرا این سرفه بند نماید.

آیا باید نگران باشم؟

دکتر جان دوگری، پزشک مراقبت های اولیه در UCLA Health می گوید سرما خوردگی ممکن است طی 2 تا چهار روز درمان شود اما برخی علایم آن ممکن است 2 تا 3 هفته همراه شما باشد.

وی توضیح داد، علائمی مانند سرفه كه توسط ویروس سرماخوردگی یا عفونت ایجاد شده است به همان میزان ناشی از پاسخ سیستم ایمنی بدن برای مقابله با بیماری است.

بدن شما گلبول های سفید دارد که برای مقابله با هر آنچه که [بیماری] ایجاد می کند، واکنش نشان می دهد، بنابراین، حتی پس از از بین رفتن سرماخوردگی یا آنفولانزا یا ویروس ، بدن شما هنوز هم آن التهاب را سعی می کند که برطرف نماید و میتواند علائم مداوم مانند سرفه ایجاد کند.’

چه زمانی ما نیاز داریم برای درمان استرس اقدام کنیم

هنگامی که سرماخوردگی دارید ، در گلو و بینی و سینوسهای شما مخاط ایجاد می شود. در واکنش به این موضوع و خارج کردن این مخاط سرفه می کنید.

پاکسازی سینوس با دارو هایی مانند SinuCleanse می تواند به وسیله آنتی هیستامین ها، مانند اسپری بینی Claritin یا Zyrtec، می توانند به خشک شدن مخاط کمک کنند.

نتیجه اینکه سرفه های بعد از یک بیماری مانند سرما خوردگی واکنش طبیعی بدن نسبت به این بیماری می باشد. نگران نباشید!

نظر دهید

لطفا نظر خود را بنویسید!
لطفا نام خود را وارد کنید