خنده دارعجیب وغریب: جاکوین فونیکس جوکر می شود!

0
AD

جدیدترین تیزر فیلم جوکر نوید یک فیلم جذاب از سری فیلم های بتمن با بازی جاکوین فونیکس هنرپیشه مطرح هالیوود را به ما میدهد.

تا به حال جوکرهای زیادی بر پرده سینما ظاهر شده اند و بازیگران بزرگی مانند جک نیکلسون و جک نیپر نقش پرنس شهر گاتهام را بازی کرده اند.

جک نیپر
جک نیپر

در گذشته در سری فیلم های بتمن بیشتر، به وجه فیزیکی این شخصیت توجه میشده، مانند سفیدی رنگ پوست صورتش، لبهای رنگ شده قرمز یا زخم هایی که در اثر اسید پاشی روی صورتش بوجود آمده.

در سال ۲۰۰۸ نسخه ای با بازی هیت لجر در نقش جوکر با نام شوالیه تاریکی به کارگردانی کریستوفر نولان به نمایش گذاشته شد که سعی شده بود تا علاوه بر فیزیک به درون شخصیتش نیز نفوذ شود.

هیت لجر در نقش جوکر
هیت لجر در نقش جوکر

تماشاگرها در مورد شخصیت جوکر بدنبال کشف رازهای درونی مردی هستند که پشت آن چهره آرایش کرده وجود دارد، و بازی درخشان هیت لجر در نقش جوکر راز های بسیاری را برای ما آشکار کرد.

بیشتر بدانید  هیپر تیروئیدی

برخلاف شخصیتهای قبلی، او در این فیلم یک پسر بد، احساساتی و بسیار پیچیده بود. کسی که در پس زخم هایش ما را با شیوه های مختلفی به وحشت می انداخت و آزار می داد.

ولی بروس وین در نقش بتمن همچنان شخصیت کلیدی فیلم باقی ماند، “یک روانشناس آماتور”.

جوکری که هیت لجر بازی کرد شاید بهترین و متعادل ترین نقش بر روی پرده سینما می باشد، که این نقش کاندیداتوری جایزه اسکار بهترین بازیگری را برایش به ارمغان آورد.

Advertisement

از آن زمان تاکنون این شخصیت بسیار برای ما آشکار شده، و او جنگجوی صلیبی نیست بلکه شبیه یک میوه آبدار است.

در ورژن دیگری از جوکر، کمپانی برادران وارنر با بن افلاک برای بازی قرارداد امضاء کرد. اما بعد آنها این نقش را به جرارد لتو دادند (هرچند نتوانست انتظارات را برآورده کند).

جرارد لتو جوکر
جرارد لتو

حالا نوبت جاکوین فونیکس است با چشم های شیشه ای و چهره محبوب اش، این نقش پیچیده و چالش برانگیز را بازی کند.

بیشتر بدانید  آیا وراثت بر آلزایمر تاثیر دارد؟
تیزر جوکر با بازی جاکوین فونیکس

اولین تیزر جوکر با بازی جاکوین فونیکس، که در هفته جاری منتشر شد، سوالات زیادی را مطرح کرد. که دقیقا این فیلم در مورد چیست؟

در نسخه ای که فونیکس بازی کرده چه به نظر می رسد؟ او جوکر است، یا فقط یکی از دوستدران اوست و یا شاید فقط این شخصیت برایش جالب بوده است؟

آیا او در این فیلم با بتمن مبارزه می کند؟ تا کنون وجه مشترک تمام فیلم هایی که جوکر در آنها حضور داشته مبارزه اش با بتمن بوده که ما در این تیزر آن را نمبینیم؟؟

نظر دهید

لطفا نظر خود را بنویسید!
لطفا نام خود را وارد کنید