بالی محبوبترین جزیره برای گذراندن یک تعطیلات بی نظیر در مجمع الجزایر اندونزی است. این جزیره دارای یک فرهنگ باستانی است که به مهمان نوازی گرم آن مشهور است. معابد و کاخ های عجیب و غریب در برابر جلوه های طبیعی خیره کننده برخی از جاذبه های مهم آن هستند. انتخاب های بی پایان غذاهای محلی و بی نظیری را ارائه می دهد. پس از غروب آفتاب، زندگی شبانه در کلاب های هیجان انگیز آغاز می شود.

آتشفشان ها و جنگل های، زیادی برای گشت و گذار وجود دارد. و همه اینها در نزدیکی ساحل. لذت بردن از استراحتگاه های شگفت انگیز ساحلی و استراحتگاه های لوکس در هر منطقه معروف در بالی. این شامل کوتا، سمینیاک، جیمباران است که اکثر هتل ها در این منطقه قرار گرفته و دسترسی خوبی به دیگر مناطق دیدنی جریزه دارد.

ساحل Balangan

ساحل Balangan، محلی به نام Pantai Balangan، یکی از پرطرفدار ترین و باشکوه ترین های سواحل بالی است که شامل یک و نیم کیلومتر خط ساحلی شگفت انگیز از شن و ماسه های طلایی ما بین صخره هایی با سنگهای آهک است. این پارک ساحلی زیبا موج سواران بسیاری را از سراسر جهان جذب می نماید.

ساحل Suluban

یک ساحل صخره ای آهکی با غارهایی کوچک که با گشت و گذار در ساحل آن می توانید آن ها را کشف کنید Suluban یکی از شگفت انگیز ترین مکانهای سواحل بالی می باشد.

ساحل kuta

این ساحل در جنوب غربی جزیره بالی میباشد و محبوبترین منطقه تفریحی در کل بالی است. این ساحل در گذشته یک منطقه دور افتاده و یک ساحل ماهیگیری روستایی بوده که طی یک دهه اخیر تبدیل به الگوی رو به پیشرفت بالی در حوزه گردشگری شده است.

غداهای محلی بالی

این پست چقدر مفید بود

امتیاز بدهید!

متوسط / ۵. تعداد رای

نظر دهید

لطفا نظر خود را بنویسید!
لطفا نام خود را وارد کنید