جزیره بالی اندونزی
AD

بالی محبوبترین جزیره برای گذراندن یک تعطیلات بی نظیر در مجمع الجزایر اندونزی است. این جزیره دارای یک فرهنگ باستانی است که به مهمان نوازی گرم مشهور است.

معابد و کاخ های عجیب و غریب در برابر جلوه های طبیعی خیره کننده برخی از جاذبه های مهم گردشگری آن هستند.

انتخاب های بی پایان برای غذاهای محلی و بی نظیر. همچنین پس از غروب آفتاب، زندگی شبانه در کلاب های هیجان انگیز تازه آغاز می شود.

آتشفشان ها و جنگل های، زیادی برای گشت و گذار در وجود دارد. و همه اینها در نزدیکی ساحل است. لذت بردن از استراحتگاه های شگفت انگیز ساحلی و لوکس در تمام مناطق.

از بهترین مناطق بالی می توان به (کوتا، سمینیاک و جیمباران) اشاره کرد که اکثر هتل ها در این مناطق قرار گرفته و دسترسی خوبی به دیگر مناطق دیدنی جریزه دارد.

ساحل Balangan

ساحل Balangan، محلی به نام Pantai Balangan، یکی از پرطرفدار ترین و باشکوه ترین های سواحل بالی است که شامل یک و نیم کیلومتر خط ساحلی شگفت انگیز از شن و ماسه های طلایی ما بین صخره هایی با سنگهای آهکی است.

تاثیر سلامت روانی بر سایر عوامل در سلامت فیزیکی و اجتماعی

این پارک ساحلی زیبا موج سواران بسیاری را از سراسر جهان جذب خود می نماید.

کلوب شبانه رقص نور در بالی

ساحل Suluban

یک ساحل صخره ای آهکی با غارهایی کوچک که با گشت و گذار در ساحل می توانید آن ها را کشف نمائید.

Suluban یکی از شگفت انگیز ترین مکانهای سواحل بالی می باشد.

ساحل kuta

این ساحل در جنوب غربی جزیره بالی میباشد و محبوبترین منطقه تفریحی در کل بالی است. این ساحل در گذشته یک منطقه دور افتاده و یک ساحل ماهیگیری روستایی بوده که طی یک دهه اخیر تبدیل به الگوی رو به پیشرفت بالی در حوزه گردشگری شده است.

استخر  جزیره بالی ابدی

غداهای محلی بالی

نظر دهید

لطفا نظر خود را بنویسید!
لطفا نام خود را وارد کنید